Kom maar door met kerst
Na het nodige geruzie met de lampjes en gevloek en getier hierover van mijn kant, was het vanavond dan eindelijk zover: onze kerstboom staat ook. Het is altijd even een klus, maar dan heb je ook wat: een sfeervolle huiskamer.
Natuurlijk mocht de kerststal niet ontbreken, een kerstboom zonder kerststal is wat mij betreft niet compleet. Vroeger was ik thuis altijd een beetje bang voor de nors kijkende zwarte koning in het gezelschap (sorry, sorry…), dus ben ik op safe gegaan toen ik de mijne ooit kocht: mijn eigen (kleine) stal biedt alleen onderdak aan Maria, Jozef, het kindje Jezus, de os, de ezel en een schaap.
Het ziet ernaar uit dat we dit jaar een rustige, relaxte kerst hebben. Eén avond gaan we eten bij mijn ouders, broertje en schoonzusje. Kerstavond en tweede kerstdag zijn we lekker met z’n tweetjes. Bovendien zijn we samen die hele week vrij, dus gaan we weinig anders doen dan uitslapen, leuke dingen doen en films en series kijken. Can’t wait!









Lins zegt:
december 17th, 2012
Mooie kerststal heb je! En de boom ook natuurlijk ^^ Ik wil echt nog een supermegagrote stal scoren, maar daar wacht ik tot januari mee, als alle kerstspullen 50% of meer off zijn ;-) Echt fijn hè, zo relaxed met Kerst! Alvast fijne dagen chica! :-) XXX
Danielle zegt:
december 17th, 2012
En hij ziet er fantastisch uit!
Mylène zegt:
december 17th, 2012
Wat heeeerlijk, zo’n rustige kerstweek! Geen stress, gewoon écht genieten. En wat een fijne kerstboom hebben jullie.
Dollie zegt:
december 18th, 2012
Jeetje, hij staat niet alleen mooi in Utrecht, maar ook in Rotterdam !!! xxx mama
Nanda zegt:
december 18th, 2012
Wat een mooie boom! Als ik wegga uit mijn studentenhuis en plek heb voor een fatsoenlijke boom (heb nu zo’n mini ding) dan wil ik ook een kerststal :)
Marike zegt:
december 18th, 2012
Wat een fijne rustige kerstweek! Stiekem ben ik een beetje jaloers.. ;)
Anouk zegt:
december 19th, 2012
Ik laat het kerstboom optuigen gewoon aan de man in huis over, wel zo handig!
Marcella zegt:
december 19th, 2012
Heerlijk relaxt samen, wat fijn!
Aleida zegt:
december 22nd, 2012
Wat ziet je kerstboom er gezellig uit zeg! En super leuk dat jullie samen een weekje vrij zijn