Inmiddels kunnen we er niet meer onderuit: het is behoorlijk koud in Nederland. En het is nog niet eens officieel winter, kun je nagaan… Op straat zie je mensen steeds verder wegduiken in hun kragen, met dikke warme sjaals om de nek en de oren bedekt met leuke mutsen of hippe oorwarmers (dat laatste = ik).
Normaal gesproken ben ik niet zo’n fan van de winter, ik hou niet van kou. Ik wil spontaan even naar buiten kunnen lopen -om de brievenbus te legen of een vuilniszak buiten te zetten- zonder me eerst van top tot teen te moeten inpakken. Ik wil gewoon met blote handen kunnen Twitteren op mijn iPhone zonder dat m’n vingers eraf vriezen. Ik wil mijn vrolijk gekleurde zomershirtjes kunnen dragen zonder een bolero of warm vest er overheen. Ik wil opstaan zonder dat de overgang van warm bed naar koud huis me bijna een hartverzakking bezorgt. Ik wil ’s ochtends mijn haren kunnen wassen zonder dat ze direct bevriezen als ik ook maar één stap buiten de deur zet.
Momenteel heb ik echter genoeg redenen om deze kou maar gewoon te verdragen: ik ga namelijk de Franse winter ervaren! Nog maar een paar dagen werken en iets meer nachtjes slapen voor het zover is; dan vertrekken ik en vriendje J. naar het romantische Parijs (voor onze eerste relatietest…). En ik heb in mijn hoofd gehaald dat de kou juist iets gaat toevoegen aan ons knusse samenzijn: tegen elkaar aan kruipen (buiten op straat, in cafeetjes, op de hotelkamer…) is nog fijner als het ijskoud is!
Vier dagen lang zijn wij twee wandelende clichés en gaan we ultiem genieten. Sowieso van een weekje niets hoeven en alles mogen, maar ook gewoon lekker van de Eiffeltoren, de Seine, het Louvre, de Moulin Rouge, noem het maar… Met als klap op de vuurpijl: een dagje kind-zijn in het dan überkerstige Disneyland – iets wat ik altijd al eens heb gewild. En ja, natuurlijk wil ik ook met Mickey op de foto! *
* Natuurlijk ook met vriendje J. die eigenlijk niet van foto’s houdt. Maar die heeft beloofd dat ik me in Parijs mag uitleven. (En daarna heel misschien wel een foto op mijn blog mag zetten.) Joehoe!




Roos
Wat gaaf! Disneyland lijkt me echt helemaal te gek in kerstsfeer, heel romantisch! Heel veel plezier, maar dat gaat vast lukken!
Saar
Geniet ervan. In Parijs hoort gewoon kou..in tegenstelling tot hier!!
Nogmaals genieten!!
Serena
Oh, Disney met kerst is zo leuk!!! Voor mij inmiddels al 10 jaar geleden, maar nog steeds goeie herinneringen aan.
Heel veel plezier in Parijs!!!
Grtz Serena
Ilse
Een dagje kind zijn! Oh, heerlijk! Geniet ervan!
Puck
Jij gaat wel genieten ja! Ik ben al 2 jaar op rij rond kerst in Disney geweest en heb de eerste keer ook nog wat Parijs meegepikt. Ernstig romantisch ja! Behoorlijk koud trouwens ook, maar veel laagjes helpen wel. Zoenen en knuffelen met je lief trouwens ook…
Joyce
Leuk leuk! Parijs is een mooie stad! En zo mooi om met je lief samen te zijn! :D
Helaas vind mijn nieuwe lover Parijs niet leuk meer, is er te vaak geweest, dus ik ga maar gauw een andere stad bedenken hihi!
Geniet er van meid!
Eva
Wat leuk! Super veel plezier en verwen elkaar maar lekker in Parijs! En ik ben wel benieuwd naar een foto.. ;-)
Kim
Leuke blog!
Ik heb ook altijd eens naar parijs willen gaan.
krijgt die kou toch nog zn charme.
Geniet er lekker van.
Carmen
Super leuk zeg! Heel veel plezier (:
Daisy
Klinkt erg goed!!! Jullie gaan het vast en zeker enorm leuk en romantisch hebben…. En disneyland!!! Jeej… Ben erg benieuwd naar je vriendje :D
Ashley
Heel veel plezier! Parijs is echt geweldig :) Wij hadden in Berlijn vorig jaar -9 overdag en ook al moesten we tussendoor douchen in het hotel om niet te bevriezen, toch was het heel romantisch met al die sneeuw! :)
Jet
Kijk, daar is de kou dan wel weer te verdragen… :) Wordt vast een heerlijke en romantische tijd voor jullie! Geniet ervan…
Bodine
Veel plezier! Ik ga ook naar Disney, heb daar zo’n zin in!
Kris
Oooooo, wat gaaf! Je veel plezier wensen lijkt me overbodig, het lijkt me dat je niet anders kan. ;)
Sparkle
Wauw, dat klinkt echt superleuk en romantisch! Dat wordt vast en zeker genieten ;)
Sanne
Hihi ik vind het zo leuk voor jullie :) Ik zou zelf niet zo snel naar Parijs gaan want heb een hekel aan die stad, maar het is wel ultiem romantisch.
Trouwens, ik las vorige week een artikel in de krant dat heel veel dingen in Parijs gesloten zijn, waaronder het Louvre wegens stakingen. Ik weet niet of dat maar eventjes was, maar ik zou het wel eventjes checken als ik jou was :)
Myrthe
Waauw klinkt goed allemaal!
Anouk
Gaaf!
En dat weet ik =) Dankje
Susanne
Dat wordt pas een fijne en mooie kerstvakantie! Ik hoop dat het gaat sneeuwen in Parijs
Danielle
Ooooooh Miek! Dat is echt ontzettend gaaaaahaaaf! En dan is die kou niet erg.. als het dan ook nog gaan sneeuwen.. en je loopt daar.. toch super gaaf!! En ook nog eens naar Disney! Doe Winnie the Pooh de groetjes ;)
MNQ
Parijs = super! Ben er zelf alleen nog maar in de lente/zomer geweest, maar in de winter lijkt het me weer een hele andere ervaring. En Disneyland, toevallig heb ik het daar laatst met mijn vriendje over gehad. Ben er nog nooit geweest en erg nieuwsgierig. Geniet ze en ik kijk uit naar de foto’s!
Willemvk
Oorwarmers, zelfs als het hippe dingen zijn, dat gaat mij toch net even wat te ver.
Ik heb wel een muts gekocht met ‘oorkleppen’. Daar durf ik mij nog wel mee te vertonen.
Miekoe
Ooooooh, Parijs met kerst lijkt me zoooo gaaf!! Ik wil ook! ;) Echt heeeeel erg veel plezier en geniet er van!
Toaske
Wat een heerlijk vooruitzicht. Veel plezier!
Sophie
Ik ga ook naar Parijs! Zaterdag :D
Elise
Leuk ! meis wat romantisch. lekker genieten, jullie hebben groot gelijk !
Liefs Elise
lizet
oooh wat leuk zeg!!! heeeel veel plezier in parijs en geniet ervan!!! :)
Eva
heeeeeel erg leuk. Parijs is heel erg mooi en knus in de winter!
clau
Wow! dat klinkt echt heerlijk! Ik wil ook wel!
Sunlover
Parijs is top! En zeker rond Kerst met allemaal lampjes :)
Marian
Heel Heel Veel Plezier, in Parijs.
Weet zeker dat het wordt genieten.
Euro Disney is helemaal geweldig in kerstsfeer, heb ik al een keer mogen beleven.
Geniet van deze dagen samen.
Liefs Marian van Haaften
Lux
Ha die foto van vriendje J moet er komen natuurlijk! Heeeel erg veel plezier joh.
Roelfina
Ik ben al een aantal keer in Parijs geweest, maar altijd in de zomer. Lijkt mij echt heel gaaf om daar rond te lopen vlak voor kerst. Geniet er lekker van!
Olga
Maar Parijs in de winter lijkt me ook wel weer erg romantisch :)
Linda
Aahh, wat leuk, lief, gezellig, tof!
Alvast heel veel plezier, maar ik denk dat dat wel helemaal goed zal komen :)
inge
wat gaaf meis! wens jullie een hele fijne tijd daar. lange tijd was het mijn lievelingsstad..
weet zeker dat je op en top zult genieten! (behalve dat disneyland, mèn wat vond ik dat een tegenvaller, maar inmiddels veel veranderd hoor ik! =)
Angela
heeeeeel veel plezier en we gaan allemaal voor je duimen voor die foto. zijn wij natuurlijk ook weer mee geholpen ;-)
COAK
Wat heerlijk Miek, er even lekker tussenuit- en dan ook nog met je (nieuwe) liefde. Parijs is wel dé plek voor een vuurdoop natuurlijk :)
Bijkomend voordeel is dat de stad fijn is in íeder seizoen, in Disneyland ben ik nog nooit geweest..maar dat moet nu wel een waar walhalla zijn met al die lichtjes!
Geniet er van met zijn twee!
Lnnkz
Wat leuk zeg!! Geniet ervan!
Jis
Wauw, Parijs met kerst, hoe romantisch is dat ? Dat is toch echt wel een fotootje op het blog waard !
Ingelise
Adopteer me. Ik wil al 18,5 jaar naar Disneyland.
Tijne
Heerlijk, Parijs!!! Ben ik deze zomer nog geweest en heb een aantal tips voor je:
1. Jardin du Luxembourg (heeeel mooi park, zoals je hem in de film van Aladin ook ziet.)
2. Weekendkaart voor de metro kopen want dat is véél goedkoper dan losse tickets. Als je wel losse tickets doet, koop dan gelijk een set van 11 want dat is goedkoper.
3. Neem geen zware koffer mee want ze kennen in de metro- en treinstations geen liften. (Of ik hoop voor je dat je vriend sterk is).
4. SHOPPEN AAN AVENUE DES CHAMPS ELYSEES!!!
5. Voordat je de eifeltoren in gaat naar de wc gaan want die vind je niet meer zodra je bij de liften bent aangekomen.
6. Je ne comprend pas car je suis une touriste! (Kun je misbruik van maken…)
xxx Tijne
Michiel
Oh, Disneyland met kerst, is alles wat ik deze kerst zou wensen. Ben er al een paar keer geweest, maar nog maar 1 keer met kerst, en het is echt ge-wel-dig.
Annouska
Owww wat klinkt het romantisch.. Winter en Parijs het klinkt als een ideale combinatie. Ik hoop dat jullie het ontzettend naar jullie zin gaan krijgen :).
Deirdre
Ik was vorig jaar voor het eerst in Disney, geweldig!! :D Geniet er van!
Lonneke
Kan maar 1 ding zeggen: HAVE FUN, ENJOY!! :D
Marlies
Heeeeerlijk! geniet ervan!!!
Kerst in Disney is COOL!!
Desiree
Wat super leuk zeg! Heel veel plezier gewenst!
Rianne
Vet! Disneyland lijkt me echt geweldig om met de kerst naar toe te gaan!! Heel veel plezier samen met je vriendje :’P
Martine
Wauw! Parijs is echt geweldig, jullie zullen vast enorm genieten. En leuk dat je lekker foto’s maken gaat, ben benieuwd! Ik ben zelf echt al veel te lang niet meer in Parijs geweest… maar weet nog wel in welk cafeetje in Montmartre ik zo fijn op de piano pingelen mocht, haha. Veel plezier xMM
Nientjuh
Heerlijk joh, ga er lekker van genieten.
Lieve groetjes, Jeanine
Annet
Ahh toch nog een voordeel van de winter! Ik vind de winter wel leuk om naar te kijken als ik gewoon binnen kan blijven haha.. Alleen de kou als je buiten komt, de vingers die er bijna afvriezen en de glijpartijen zijn iets minder.. Ach, we moeten het positieve er maar van in zien!
Fijne week en lekker genieten met vriendjelief!