Al jaren wil ik een tatoeage. Maar omdat ik steeds niet wist op welke plaats op mijn lichaam ik ‘m dan wilde en wat voor afbeelding het zou moeten worden, heb ik het nog niet gedaan. Je moet er natuurlijk wel 100% zeker van zijn, wil je aan zoiets beginnen. Omdat ik wél van versiering hou, ben ik toen maar vast aan de piercings gegaan! Ik startte op mijn 16-17e met een navelpiercing (lekker standaard, maar toentertijd al iets heel heftigs voor mij), een paar jaar later overwon ik mijn angsten en kwam daar toch die mooie in mijn tong. De meest recente is de piercing in het kleine stukje kraakbeen IN mijn oor (het schijnt je ’tragus’ te heten). Die was overigens het meest pijnlijk… damn. Het piercen geeft wel een soort van kick en ik zou er best nog eentje willen, maar weet niet zo goed waar. In mijn gezicht is geen optie (vooral vanwege mijn werk), dus dan blijft er niet zo heel veel meer over. Een intieme piercing zie ik namelijk helemA?A?l niet zitten! ;-) Tips zijn dan ook zeer welkom.
De laatste tijd begint mijn nieuwsgierigheid naar de tattoo ook weer volop op te komen, zeker toen Cheap antivert medication How much is generic effexor xr How much paxil to die Sheila op haar logje over haar nieuwste aanwinst vertelde (en mooie foto’s liet zien!). IK WIL OOK! Inmiddels heb ik bedacht dat ie tussen mijn schouderbladen precies in het midden moet komen. Niet helemaal in mijn nek, maar een klein stukje naar beneden. Zodat ie in mijn bikini en met hempjes en haltertopjes helemaal goed te zien is! Hoe meer ik erover nadenk, hoe enthousiaster ik word, ook vanwege het feit dat ik nu ein-de-lijk weet wat voor tattoo ik wil. Mijn ‘vaste’ piercingstudio is ook gelijk een tattooshop en aangezien ik daar zeer goede ervaringen mee heb, ga ik daar ook aankloppen voor tattoo-advies. Op hun site heb ik namelijk gelezen dat zij ook tatoeages ontwerpen, wat ik helemaal gaaf vind. Ik heb een globaal idee van wat ik wil en het lijkt me super als zij hun creatieve gaves erop loslaten.
Ik ben nog wel een beetje bang voor de pijn (heb echt géén idee hoe het zal voelen), maar die piercings heb ik ook overleefd. Er zijn ongelofelijk veel mensen die het hebben aangedurfd, dus ik moet gewoon éven bikkelen.
Binnenkort sta ik in die tattooshop. Eerst voor het ontwerp en dan… tatoeéren maar! :-)