… Dat besef je als je ’the day after’ weer wakker wordt. Gaar, van je feestje de vorige avond… maar het is er wel degelijk: het besef dat het leven weinig veranderd is. O ja, je bent toch echt 26 nu, maar veel meer dan een cijfertje hier links in de welkomsttekst en op je profielpagina op Hyves merk je er niet van. Ik ben mijn 27e levensjaar ingegaan…
En dat na een geweldig verjaardagsfeestje. Voor het eerst in jaren vond ik dat het wel weer eens tijd werd om er aandacht aan te besteden. Waarom zou het geruisloos voorbij moeten gaan? Aandacht wilde en zou ik krijgen! ;) En dat had ik ook best verdiend, na zo’n vervelend half jaar (ja echt – zo lang is het alweer geleden), zo vond ik zelf. Dus in mijn kleine, mooi opgeknapte, huisje had ik alles aan de kant geschoven, sta-tafels geregeld, de Albert Heijn-bezorgservice ingeschakeld en mijn liefste vriendjes en vriendinnetjes uitgenodigd. Het grootste deel gaf gehoor aan mijn oproep en zo kwam het dus dat ik op de avond van 7 maart 2009, de dag dat ik 26 jaar werd, allemaal lieve mensen om me heen had om dit heugelijke (ja, zo moeten we het maar bekijken) feit te vieren. En ik voelde me zielsgelukkig.
Maar ja, zoals ik dus zei: het leven gaat door. En dat verdere leven begon al lekker, want vandaag (mijn 1e werkdag als 26-jarige) kreeg ik het al voor elkaar om mijn wekker verkeerd te zetten en me dus een uur te verslapen. En vond mijn werk-pc het nodig om mij constant dwars te zitten (muis, Outlook, internet – grrr!). En was ik zA? druk aan het werk om alles af te krijgen (haat aan drukke maandagen) dat ik gewoon vergat te trakteren! Zucht… Dat houden mijn collega’s dus nog tegoed.
Maar toen ik vanavond uitgeblust bij vriendinnetjes aan kon schuiven voor het eten en voor het eerst die dag lekker kon ontspannen, wisten zij mij ook nog te vertellen dat ik van hen nog een verlaat verjaardagskadootje zou krijgen! En dat het betreffende pakketje morgen op mijn deurmat zal vallen… Wat leuk, lief en spannend! Die kleine actie bevestigde weer: het leven gaat inderdaad door. Gelukkig maar. Want ik wil nog heel lang van al mijn vrienden genieten!
Celebrex prices walmart Update 10-03 ’s avonds laat: Fincar without prescription Tofranil overdose treatment Bij thuiskomst na mijn volleybaltraining vind ik in mijn brievenbus een heel fijne bon van bol.com! Kan niet beter, daar maak je mij echt heel erg blij mee!
Het leven wordt vast en zeker weer mooi. Echt waar!
Fijn zo’n gezellig verjaardagsfeestje!
En inderdaad, geniet overal van! Voor je het weet is alles alweer voorbij!
Nu moet je de wekker wel goedzetten he ;)
Verslapen kan iedereen gebeuren, maar is zo vervelend hihi!
Liefs, Joyce
Fijn dat het allemaal lekker is verlopen je verjaardag. Vandaag ging ook bij mij alles mis. Op het werk dan.
Hi meis, je feest was dus geslaagd ? Leuk. Hier ook niet zo’n feestvarken hoor maar als er eenmaal visite is vind ik het wel gezellig. De eerste jaren zal er niets veranderen …tot dat 3-tje straks vooraan komt.
Geniet vandaag, Elise
gefeliciteerd, ik zit nog op de grens van de goede en slechte kant van de 20 haha
Je zult merken nu dat je aan de andere kant van de twintig zit, alles wat langzamer en moeizamer zal gaan ;)
Leuk zo’n feest en groot gelijk dat je weer eens een keer in het middelpunt wilde staan! ;) Ook ik ga dit jaar weer eens mijn verjaardag vieren, leek me wel leuk in mijn nieuwe huisje :)
Klinkt als een geslaagd feestje, leuk!
En natuurlijk gaat het leven door. 26 is echt nog heel jong hoor! (28 ook nog, toch? ;))
Heerlijk toch om is het punt voor de belangstelling te wezen. En denk maar zo elke leeftijd heeft z’n charmes!
Oe… houd je ons wel op de hoogte? Ben natuurlijk erg nieuwsgierig wat voor spannend er vandaag op de mat valt :)
Vandaag wordt vast een betere dag dan gisteren… De maandag voor jou was dus echt één uit de categorie van als er één ding tegenzit, dan….
Fijn dat je party zo goed geslaagd was! En ben ook benieuwd naar het komende cadeautje… laat het me weten he!
Blogje heb ik ook nergens meer trouwens dus kan ‘m je ook niet meer laten lezen. Is gewoon een beetje een andere kant van mijn humor die niet iedereen begrijpt. Zelfs nu ik nu een soort excuus heb aangeboden krijg ik beetje rare reacties – maargoed, zal dan wel niet aan mij liggen hehe. x
Groot gelijk dat je een flinke party gaf!!
En wat heb je nu ontvangen als verlaat cadeautje?
Groetjes, Renske
Nog gefeliciteerd! Gelukkig was het leuk :)!
Je hebt groot gelijk meis. Alleen nu komt de 30 wel heeeeeeeel snel dichtbij he;-).
Fijne avond meis,liefs Jeanine
Volgens mij moet je er nog zo aan wennen dat je het de ene keer over 27 hebt en later over 26 hihi!
Leuk dat je een feestje hebt gegeven, altijd goed!
Klinkt alsof het erg leuk was! Gefeliciteerd nog!!
Klinkt als een leuk feest in ieder geval! Wel herkenbaar trouwens, m’n verjaardag zelf is ook nooit veel bijzonders. Geef alleen in het weekend daarna altijd wel een feest
@ Live laugh love: Ik heb het wel goed hoor, als je 26 bent geworden ga je daarna dus je 27e levensjaar in…
ooh gefeliciteerd dan nog maar he! mooi dat je zo’n leuk feestje hebt gehad! klinkt iig erg gezellig!! :D
en tjah, het leven gaat door he! gelukkig ook maar, want dan maak je ook nog weer wat dingen mee in het leven :)
kuss
Beetje laat maar nog van HARTE GEFELICITEERD!!!!!!!
ja meid: het leven gaat gewoon verder! wel leuk idee voor je feestje. AH: lekker makkelijk! :-D
Ben blij dat je feestje zo geslaagd was afgelopen weekend. Maar had al zoiets vernomen op Twitter ^^ Wat had je nou nog van je vriendinnetjes gehad voor verlaat cadeautje?
Wat fijn dat je zo hebt kunnen genieten. Heerlijk. Je hebt het verdiend meid :) en nu proosten op een mooi nieuw en fris levensjaar!
Wat leuk om weer eens goed je verjaardag te vieren! En helemaal met allemaal dierbare mense om je heen :)
Een geslaagd feestje dus!! Fijn hoor!
grts, Lonneke
Veel te laat, maar alsnog gefeliciteerd :) Fijn om te lezen dat je feestje zo geslaagd was! Weet je al wat je van de Bol.com bon gaat bestellen?
xx
bonnen van bol.com zijn altijd goed! boekenbonnen sowieso wel!
Yep, het leven gaat gewoon door! Maar je kan natuurlijk wel gewoon elke dag genieten van het 26-jaar zijn he! ;)
En sorry Marieke, ik heb je moeten taggen! :P
Klikt als een leuk feest! En wat leuk zo’n verlaat cadeau ^^
Ik vind andere meningen ook leuk om te lezen, anders open ik geen blog zou je denken hé ;). Maar sommige “meningen” gingen me net iets te ver in het beroemde verwijderde blogje.
Een mooi feestje is het zo te horen geweest. En dat moet ook zo, want een verjaardag is bij uitstek een reden om een feestje te vieren. Als het aan mij lag hield ik iedere dag een feestje!
HEPPIE BDAY chiquita :)
Een geslaagd feest dus! Mooi toch :) Om happy van te worden!
Fijn weekend!
Nog gefeliciteeeeerd!
Wat leuk (en lief!), een bon van bol.com, wist niet dat die bestonden! Handig voor de volgende keer als er een vriendin jarig is^^
Ik kom even langs om je een heel fijn weekend te wensen ^^
Hé, nog gefeliciteerd! Beetje laat, maar ik heb de laatste tijd weinig tijd om te bloggen… Goed dat je er zo’n feestje van gemaakt hebt! Groot gelijk!
zo je verjaardag vieren is natuurlijk op en top!
En ach, ik vergeet tegenwoordig ook genoeg, boeiend! ;-)
en trouwens als je later trakteert.. Heb je er zelf meer aan, dan zit je niet meer zo vol!
super! een beter begin van je 27e levensjaar had je je niet kunnen wensen, toch?
(en, ik zeg het gewoon nog een keer, ik vind het hier gaaf er uit zien! ik twijfels zelfs over m’n eigen layout, nu ik hier weer ben!)
Nog gefeliciteerd (lekker late reactie) met je verjaardag, en als ik lees 26…denk ik..jeetje wat lekker jong nog, en voel ik me echt een ouwe taart.
groetjes Ghita
Feestje geven is altijd leuk en gezellig, zeker als iedereen er is. 26 das nog zo jong, ben 12 jaar ouder ;-)) Evengoed je hebt genoten en weet je al wat je bij BOL gaat bestellen?