In deze nieuwe serie wil ik zo af en toe mensen die belangrijk voor mij zijn in het zonnetje zetten met een kort verhaaltje en een profiel erbij!
How much is a prescription of zyban NB: De volgorde waarin ik mensen aandacht geef, zegt niets over de mate van belangrijkheid!
Cheap aleve coupon Generic paxil online pharmacy


Pien en ik kennen elkaar van de Dikkuh’s. Zij had verkering met één van de jongens toen ik bij de groep kwam. Nadat het uitging tussen Pien en haar vriendje, zijn we altijd contact blijven houden en dat werd alleen maar sterker. Pien is naar mijn mening in positieve zin veranderd en echt een erg goede vriendin geworden.

Pien is altijd een supervrolijke meid. Ze is positief, zet zich altijd voor 100% in en is verder gewoon heel lief voor haar familie, vrienden (m/v) en haar vriendje Bart waar ze echt stapeldol op is. Het tikkeltje onzekerheid dat soms naar boven komt is eigenlijk alleen maar heel schattig… ;-) Pien is een trouwe vriendin bij wie je altijd terecht kan.

Pien en ik kunnen ons altijd onwijs druk maken over de kleinste dingen. Waar anderen er misschien wat nuchterder instaan, begrijpen wij elkaar altijd supergoed en geven elkaar de beste adviezen. Samen proberen we dikwijls de discipline op te brengen om wat kilootjes kwijt te raken en aan elkaar hebben we dan veel steun!

Heel veel! Pien is altijd het zonnetje in huis, kan me opbeuren wanneer ik het nodig heb en ik kan onwijs met haar lachen. Een topmeid dus!
