Dagboek: week 19



Skunk seeds #1
Buy paroxetine hydrochloride (Klik op de foto’s voor een grotere versie.)

Week 19
De eerste twee dagen van de week werkte ik my ass off, omdat ik woensdag en donderdag op persreis ging naar Londen (1 t/m 9). Wat een ongelofelijk gave trip was dat! Ik heb intens genoten van de musicals Ghost Cheapest rosuvastatin in india en Shrek die ik daar mocht bekijken en ontzettend leuk gekletst met de Nederlandse hoofdrolspelers van beide shows. Ook met collega-journalisten was het super gezellig en wat is Londen een geweldige stad. Ik wil heel snel nog een keer terug!

Toen ik thuiskwam, vond ik het startnummer van de Marikenloop op 20 mei op de deurmat (10). Dat was wel even slikken, want die kan ik hoogstwaarschijnlijk vanwege mijn knie nog niet lopen. Uiteraard beslis ik dit pas op het allerlaatste moment, maar ik moet gewoon heel voorzichtig met mijn lijf omspringen om zwaardere blessures te voorkomen. :(

Zaterdag ging ik met vriendje in Rotterdam even de stad in en kwam natuurlijk niet met lege handen terug. Wat kun je daar toch ongelofelijk goed shoppen! Bij ZARA kocht ik de broek die Ghost-hoofdrolspeelster Celinde woensdag in Londen aan had (6 + 11), daar was ik helemaal weg van! Ik droeg hem ’s avonds op het verjaardagsfeestje van vriendje, Pien en Daan met zwarte pumps. Weer eens wat anders dan laarzen of Allstars. ;) De Party at the Pub (12) was super gezellig met vrienden, familie en zelfs Twitteraars!

De volgende dag reed ik naar Culemborg voor Moederdag, waar ik in mijn comfi outfit bij mijn ouders op de bank plofte en me lekker liet vertroetelen. Prima week, als ik het zo bekijk!

6 Comments

  1. Marcella 14 mei 2012 at 20:50

    Leuk uitje voor je werk! Tof om mee te maken.

    Fijne nieuwe week!

  2. des 15 mei 2012 at 09:31

    sexy pumps!

  3. Indira 16 mei 2012 at 17:49

    Klinkt als een geslaagde week!

  4. Femke 16 mei 2012 at 19:14

    Ideaal zo’n persreis!
    Ik kan niet wachten totdat Ghost naar Nederland komt! Helemaal als je naar de cast kijkt, dan kan het niet anders dan een hele mooie productie worden!

  5. Annouska 16 mei 2012 at 20:40

    Wat een heerlijke week had jij, vooral met al die musicals ^^

  6. Emma - Life&Cookies 17 mei 2012 at 20:38

    Wat een leuke foto’s zeg! Ziet er onwijs leuk uit! Volgens mij heb je zeker genoten!