Center Parcs: toen en nu

Veel kan ik me niet herinneren van de uitstapjes naar Center Parcs die we vroeger met ons gezin maakten. Ik geloof dat we, toen ik heel klein was, toch wel een paar keer zijn geweest en later toen mijn broertje erbij kwam ook nog. Er zijn foto’s van en wat ik daarop zie is een groot golfslagbad en mezelf, in een enorm oranje zwemvest gehesen. Voor kleintjes als ik toen waren die dingen in ieder geval groot genoeg om je niet te laten verzuipen.

Wat ik wel weet, is dat ik van jongs af aan al geen waterrat ben. Ik vind water maar eng, vooral als het zo diep is dat ik er niet kan staan en dus de controle kwijt ben. Aangezien ik niet zo heel groot ben, is dit al snel het geval. Het golfslagbad op Center Parcs vind ik dan ook (nog steeds) niks. Met moeite houd ik me vast aan de kant of die drijvende ‘lijn’, die het diepe scheidt van het ondiepe. Grote slokken water met ranzig veel chloor krijg ik binnen die me doen hoesten en nog paniekeriger doen ademen en spartelen. Nee, mij niet gezien…

Center Parcs was vroeger eigenlijk super suf. Een beetje in zo’n basic huisje hangen met een weinig uitnodigende inrichting, zogenaamd in de natuur. Gedwongen om spelletjes te spelen met elkaar, goeie gesprekken te voeren. Uit eten te gaan op het park, in een tentje dat nauwelijks een restaurant mag heten. Verstokt van al je vriendinnetjes en dus aangewezen op je jongere broertje, waar je je eigenlijk alleen maar aan irriteert. Nou, ik ben blij dat pa en ma die degelijke vakantiehuisjes al lang geleden vaarwel hebben gezegd.

Het leuke is alleen, dat ik vanaf morgen toch weer een weekendje in Center Parcs zal vertoeven. Deze keer niet met ons gezin, maar met een groep van maar liefst 17 Dikkuh-vrienden! We hebben drie huisjes gehuurd en gaan ons daar waarschijnlijk prima vermaken. Want het Center Parcs van nu is van meer gemakken voorzien en bovendien hebben we elkaar. Een heel weekend chillen, eten, drinken, kletsen, zwemmen, ontspannen… niets hoeven en alles mogen. Center Parcs staat tegenwoordig gelijk aan ‘party time’!

Tot na het weekend! :)

53 Comments

  1. Natazz 23 april 2009 at 08:56

    Geweldige foto zeg, cute dat oranje vestje. ;-)
    Met zoveel vrienden word het vast een groot feest. Leuk hoor.
    En wij gingen vroeguhh nog naar Sporthuiscentrum. Zo heette het eerst, toen was het inderdaad nog een saaie bedoeling. ;-)

    Heel veel plezier

    Natazz

  2. inge 23 april 2009 at 09:04

    wij gaan dit jaar ook voor het eerst sinds jaaaaaaaaaaaren weer! ben benieuwd! jullie veel plezier!

  3. Sanne 23 april 2009 at 09:12

    Haha wat een schattige foto :) Ik heb ook een Center Parcs foto met een oranje zwemvest! Ik ben er trouwens pas één keer geweest en toen vond ik het heel leuk want ik ging elke ochtend naar de kinderknutselclub ;)
    Heel veel plezier meis :)

  4. Roos 23 april 2009 at 10:02

    Leuk! Ik ben ook een paar keer met een groep vrienden geweest en dat was super! Echt gezellig en ontspannend en erg gezellig, lekker borrelen met zijn allen en teveel snacks eten, haha… Veel plezier alvast!

  5. Annemarie 23 april 2009 at 10:10

    Cool!!! Dat wordt vast en zeker geweldig.
    Maarre, hoe meer je gaat spartelen, hoe dieper je inderdaad in het water zal komen te liggen.. Heel vervelend!

  6. Angela 23 april 2009 at 10:12

    Lekker een weekendje weg, heerlijk! Ik ga zelf lekker naar Texel! Heb die oranje vesten nog nooit gezien, maar het staat je schattig hoor! Leuke foto!

  7. suus 23 april 2009 at 10:25

    Hej wat leuk dat je gaat! .. en zeker met 17 vrienden! Geniet ervan :)

    Parijs zal ook wel goed komen denk ik :D

    Grappig dat je hoofdredactrice van Ze.nl bent! Daar heb ik me gister voor geregistreerd!

    Fijn weekend

  8. Niekje 23 april 2009 at 10:40

    Wij hebben jaren lang op Landal Greenparks gestaan… Vanaf mijn 6e tot mijn 16e, toen ben ik er 2 jaar gaan werken en nu probeer ik elke zomer (sowieso tussendoor ook nog 2×) terug te gaan.
    Vanaf dag 1 had ik daar vrienden… En nog steeds zijn dat mijn matties^^ ondanks dat ze best ver weg wonen…

    Heel veel plezier @ centerparks… maar dat gaat wel lukken dacht ik zo ;)

  9. Saar 23 april 2009 at 13:23

    Het is wel een hele leuke foto hoor!

    Veel plezier op Centerparks maar dat komt vast goed!!

  10. lizet 23 april 2009 at 13:46

    haha leuk verhaaltje heb je ervan gemaakt :)
    heel veel pelzier komend weekend! schattige foto btw :)

  11. Elise 23 april 2009 at 14:56

    leuk vooruitzicht. Wij zijn zelf met ons gezinnetje in de 80tiger jaren wel geweest maar vonden het idd ook niet leuk .. en eigenlijk nu nog niet, er zijn leukere parken.
    Wens jullie heel veel lol en geniet ervan, Elise

  12. Rowin 23 april 2009 at 15:25

    Veel plezier ^^
    PS: ik gebruik ook twitterfon heb jij de 8GB versie of de 16 wit/zwart?

    Prettige dagen!! :)

  13. Chamid 23 april 2009 at 15:40

    Gezellig zeg ;) Center Parcs brengt bij mij mooie herinneringen op! Have fun!

  14. Kim 23 april 2009 at 16:26

    Veel plezier!

  15. Eline 23 april 2009 at 16:37

    Veel plezier! Maar dat komt vast wel goed.

  16. Mylene 23 april 2009 at 17:11

    Wat een lieve kleine Mariekje! ;) Veel plezier de komende dagen! :D

  17. Tanja 23 april 2009 at 17:54

    Wat een leuke foto :) Veel plezier van het weekend! Geniet ervan.

  18. Chantal 23 april 2009 at 18:32

    Vroeger was naar Centerparks gaan zo mega speciaal. Op vakantie gaan. Wow!
    Nu is het meer simpel en gewoon eventjes ontspannen. Wat ook heerlijk is :) Maar de spanning als kind is er jammer genoeg vanaf.
    Veel plezier en geniet ervan!

  19. Desiree 23 april 2009 at 19:00

    Ik vind dat altijd helemaal leuk zo’n park! Als kind ook geweest, maar kan ik me ook weinig van herinneren! Heel veel plezier gewenst!

  20. Nientjuh 23 april 2009 at 19:11

    Oh wat een lieve foto….!!! Ga er heerlijk van genieten want net wat je zegt de parken zijn erg veranderd. Heel fijn weekend meis, dikke knuff Jeanine

  21. Toaske 23 april 2009 at 20:02

    Heel veel plezier, maar dat zal met zulk gezelschap vast en zeker goed komen!

  22. Nikkie 23 april 2009 at 20:59

    WE GAAN NAAR CENTERPARCS, WE GAAN NAAR CENTERPARCS, WE GAAN NAAR CENTERPARCS, WE GAAN NAAR CENTERPARCS!!!!!

    Ik ben ook ooit, jáaaren geleden, met paps, mams en zussie, naat CP geweest met ook zo’n mooi oranje vestje, hihi!

    Tot morgen schattie!

    Dikkuh kusss

  23. Nicole 24 april 2009 at 08:40

    Hmm ik zou dat juist fijn hebben gevonden, die dagen lekker met je eigen gezinnetje.. Geniet daar nu nog van als we van die zeldzame dagen hebben..

    Geniet van je weekendje met vrienden!!

  24. Patty 24 april 2009 at 09:41

    hahahaha wat herkenbaar! Wij gingen tot ik 10 was ieder jaar naar Center Parcs. Ergens in januari/februari kregen we de gids en mijn moeder was dan wekenlang zoet met het uitzoeken van onze “perfecte” vakantie. Ik snapte het nooit zo… Al die parken zijn toch hetzelfde?

    Met 17 vrienden moet wel een hele andere ervaring zijn. Gaaf zeg! Heel veel plezier!

  25. Eva 24 april 2009 at 11:08

    Ik ben nog nooit naar Center Parcs geweest.. Ja, 1keer om te zwemmen maar ik ben net zo bang voor water en de kans om te verzuipen als jij volgens mij dus dat was ook geen succes.
    Maar heel heeel veel plezier dit weekend!

  26. Caithlin 24 april 2009 at 13:05

    Omg, wat een schattige foto! Maar ik weet wel zeker dat Center Parcs met 17 vrienden een stuk gezelliger is dan met je vatti en mutti ;)

  27. Prinsesje 24 april 2009 at 13:06

    Wat een leuke foto :) veel plezier in CP!

  28. Olga 24 april 2009 at 13:25

    Ik geloof dat CenterParcs ook weer leuk wordt op het moment dat je er met een groep vrienden/jongelui naartoe gaat. Ik ben zelf ook niet zo van de vakantieparken, maar om dit eens te boeken met een groepje, lijkt me dan wel weer leuk.

  29. stephanie 24 april 2009 at 18:54

    Oh dat lijkt me echt super gezellig! have fun!

  30. Angela 24 april 2009 at 21:58

    wat een gave foto van jou van vroeger!! veel plezier dit weekend! (K)

  31. Sunlover 25 april 2009 at 07:37

    Ik ben er vroeger nooit geweest, maar de afgelopen jaren meer met de vriendengroep. Ik vind het zwembad wel leuk, maar ik ben geen glijbanenfreak en de rest van mijn vrienden wel.. Dus dan is zwemmen in je eentje ook niks aan ;)

    Gezellig weekend!

  32. Amanda 25 april 2009 at 11:58

    Wat leuk! Veel plezier (ookal lees je dit niet meer)!!

    Naar welke Centerparcs zijn jullie?

    xx

  33. Aleida 25 april 2009 at 12:22

    Center Parcs, ik heb er ook leuke en matige herinneringen aan. Hoop dat jullie weekend leuk was. :)

  34. Laura 25 april 2009 at 15:13

    Ooh wat leuk zeg, veel plezier!

  35. Jis 25 april 2009 at 15:50

    Have fun !

  36. Live laugh love 25 april 2009 at 16:30

    Met je vrienden moet zo’n weekendje toch helemaal goed komen!

  37. ShazzleBee 25 april 2009 at 21:32

    CenterParcs, dat is lang geleden haha. Tegenwoordig slaap ik alleen nog in hotels…
    Heel veel plezier!

  38. Kelly 25 april 2009 at 21:55

    Haha die foto!

    Have Fun! met vrienden een weekend weg moet dat lukken toch :D

  39. Lonneke 25 april 2009 at 22:20

    Have fun dit weekend!!
    Leuk die foto van vroeger!

  40. Desiree 26 april 2009 at 19:19

    Wat een super leuke foto :D Veel plezier dit weekend!

  41. Annika 26 april 2009 at 20:03

    Aah, wat een leuke foto! Ik hoop dat je een heel leuk weekend hebt gehad. Plezier heb ik je niet meer kunnen wensen, maar dat heb je vast en zeker gehad met zo’n grote groep!

  42. Niekje 27 april 2009 at 09:22

    Enn… Is het je gelukt om kaarten te bemachtigen?
    Was weer gigantisch snel uitverkocht… En binnen 10 min stonder er op marktplaats alweer kaarten te koop voor €110,– Belachelijk niet?

  43. Miekoe 27 april 2009 at 11:55

    Wat een leuke foto! :)
    Klinkt supergezellig in ieder geval. Met zo’n grote groep heb je weinig anders nodig om het gezellig te hebben!

  44. Bodine 27 april 2009 at 14:33

    Hopelijk heb je een fijn weekend gehad!!

  45. Stephanie 27 april 2009 at 15:36

    Schattige foto!!! Leuk gehad?!

  46. Anna 27 april 2009 at 20:23

    Oh, ik heb precies hetzelfde met zwembaden!
    Was het leuk?!

  47. Willemvk 27 april 2009 at 21:19

    Het is maar net met wie je er heen gaat. Ook al is de boel tegenwoordig veel luxer, je moet het toch zelf leuk maken.
    Maar bij een groep van 17 vrienden lijkt mij dat geen enkel probleem :-D

  48. Gonny 28 april 2009 at 06:05

    War een leuke foto zeg ^^

  49. vero amore 28 april 2009 at 10:15

    Wat leuk met zo’n grote groep! En ach, dan doe je vast ook andere dingen dan vroeger met de familie. Het was vast een gezellig weekend!

    Eén deze dagen kunnen we een verslagje verwachten dus? ;)

  50. San 28 april 2009 at 12:51

    Ik denk dat iedereen wel eens naar een Center Parc is geweest en dat het zwembad en uren video kijken toen je van het was. WIj gaan in Juni ook met mijn ouders, gezien van mijn zusje en wij. Zo gezellig, jullie zeker ook?

  51. Lnnkz 29 april 2009 at 08:44

    Ik ben vorig jaar een keer geweest en toen hadden we een mega ranzig huisje! Ik vind het ook altijd erg duur.. voor hetzelfde geld ga je naar Spanje.