
Order duricef cefadroxil

Can you buy combivent online

(Klik op de foto’s voor een grotere versie.)
Het is niet echt bijster origineel meer, maar het lijkt me leuk om vanaf nu elke week een fotodagboek op mijn blog te plaatsen. Ik maak zo veel (op het eerste gezicht loze) fotootjes met mijn iPhone, maar deed er tot nu toe eigenlijk weinig mee. Op deze manier hou ik op een leuke manier bij wat ik allemaal doe en kan ik dat later gezellig teruglezen. :)
Week 6
Vanwege het slechte weer en het ontregelde treinverkeer, werkte ik drie dagen thuis deze week. Ik creéerde een heerlijk eigen werkplekje (1) in mijn grote nieuwe kamer. Mijn MacBook was weer eens mijn beste vriend.
Met vriendinnetje én tevens collega Marlies ging ik naar de premiA?re van de theatervoorstelling Eten Met Vrienden (2 + 3), met in de hoofdrollen onder anderen Rick Engelkes (die ik later die week telefonisch interviewde) en Miryanna van Reeden, in theater De Meerse in Hoofddorp. We hebben ons prima vermaakt, zowel met BN’ers spotten als het stuk zelf. Dat was steengoed!
Natuurlijk had ik vertraging (4) toen ik besloot toch een dagje naar de redactie (8) te gaan. Als ik dan moet wachten op mijn trein, doe ik dat graag in een boekwinkel. Ik kocht het boek Micronase cost Extreem luid & ongelofelijk dichtbij (5) dat verfilmd is en binnenkort in de bios te zien is. Ik ben er erg benieuwd naar!
Deze week kon ik niet zonder mijn zwarte sneeuwlaarsjes. Met mijn Rubber Ducks (6) banjerde ik door de kou en sneeuw!
Met vriendje hing ik welverdiend een avondje op de bank (7). We deden niks anders dan in elkaars armen liggen en tv kijken. Heerlijk.
Volleybal is mijn favoriete sport, maar soms kom ik er niet zonder kleerscheuren vanaf (9). Een flinke blauwe plek prijkt dan ook op mijn onderarm. Zeer pijnlijk én oncharmant.
Vrijdagavond ging ik met vriendje naaréSA?skind (10), die al een tijdje op ons to see-lijstje stond. Deze film over de Tweede Wereldoorlog bleek ontzettend indrukwekkend.
De volgende dag speelde ik met mijn team VV Utrecht Dames 1 een uitwedstrijd in Nijmegen tegen Vocasa D2 (11). We verloren helaas met 3-1 van deze koploper. Gelukkig konden we ’s avonds ons verdriet eruit drinken en dansen op het VVU- en Protos-feest met als thema ‘Buiten westen in het wilde westen’ (12)!
Leuke foto’s, geeft toch een extra kijk op iemands leven!
Super leuk, al mag het, volgens jouw woorden, dan niet zo origineel meer zijn. :-)
Ik vind dagboek blogjes toch wel leuk hoor.. Heerlijk om te lezen wat iemand zoal in een week doet.. ^^
Leuk altijd om te zien hoor :)
Misschien niet origineel, maar wel leuk!
Auuuu die blauwe plek!
Leuk om te zien hoor. Ja, meerdere mensen doen het, maar het is origineel want het zijn toch je eigen foto’s en vertellen een ander verhaal dan bij anderen :) Die blauwe (paars? rood?) plek ziet er wel pijnlijk uit :(
Leuk, zo’n overzicht!
Leuk zo’n overzicht, en weer zit Marlies links op jullie gezamelijke foto :D
Ik vind het erg leuk wat je gedaan hebt met die fotootjes. :-) Misschien moet ik dat ook maar gaan doen, want ik post wel veel kiekjes op Feestboek, maar verwaarloos mijn eigen blog… ;-) Fijn weekend! xMM