ALS Ice Bucket Challenge

Ik dacht er onderuit te komen, maar helaas, ook ik werd genomineerd voor de ALS Ice Bucket Challenge! En wel door Laura van laurabrijde.com. En bedankt, Lau! ;)

Maar natuurlijk ben ik zo sportief om mee te doen en strikte ik Johan om me te filmen terwijl ik een emmer ijskoud water over mezelf heen gooide. Helaas, helaas, heláás ging er wat mis met het geluid van de video, dus was het beeldmateriaal onbruikbaar. *huilt*

Er zat niets anders op dan ‘m nog een keer te doen, zo ben ik dan ook wel weer. Dus hier is-ie: Brouwertje’s Ice Bucket Challenge!

Natuurlijk heb ik zonet ook geld gedoneerd, want vergeet ALSjeblieft niet waar deze actie om draait: meer naamsbekendheid van en geld ophalen voor de vreselijke ziekte ALS. Een financiële bijdrage leveren kan op www.als.nl.

Het leuke is dat ik zelf natuurlijk ook mensen mag nomineren, gna gna! En ik kies daarvoor:

– Daniël de Jong
– Roelie van Boven
– Madelon Gravesteijn-Baans

Succes mensen! Ik zie jullie filmpjes wel tegemoet!

8 Comments

  1. Benthe 22 augustus 2014 at 21:34

    Awesome! En helemaal sportief dat je het twee keer gedaan hebt :)

  2. Laura 22 augustus 2014 at 22:13

    Hahaha jeetje zeg, twee keer een bak ijskoud water over je heen.. en dat door mij!

    ..

    Ik vind je wel heel stoer Mariek! (En het ook stiekem best grappig)

  3. annouska 23 augustus 2014 at 13:59

    Bikkel, gewoon 2 keer onder die koude douche! Super dat je het gedaan hebt voor deze mooie stichting!

  4. Marjolein 23 augustus 2014 at 17:54

    Wat een cool (letterlijk ;)) filmpje! Ik volg je al een tijdje en had een hele andere stem bij je verwacht haha! Supertof om je eens te horen.

    1. Marieke 24 augustus 2014 at 12:09

      Haha, grappig is dat hè? Heb ik zelf ook altijd bij bloggers die ik voor het eerst hoor!

  5. Marcella 24 augustus 2014 at 20:12

    Wat ben je een onwijze bikkel Marieke! En leuk om je te horen praten! :-)

  6. Lindsay | lindsayvallen.nl 24 augustus 2014 at 21:34

    Haha, bikkel! Ik ben ZO blij dat ik de dans nog steeds ontsprongen ben ;-) Hoewel de donatie gemaakt is, sla ik de emmer graag over :-) X

  7. Patricia 25 augustus 2014 at 17:10

    Supergaaf! En ook leuk om een stem bij je blog te horen.. Wel ongeveer wat ik verwacht had, in tegenstelling tot Annemerel..